Bidahi marka Yönetimi

Analiz
Önce bak çevrene
nerdeyiz
Hedef
Nereye
Nasıl
Planlama
Başlangıç
Kötü Senaryo
Sonuç
Sonuca göre
ilerleme

Bidahi; Aklınızda ki projeyi sizin için analiz ediyor, toplumda ki karşılığını sunup sizin için marka çalışması yapıyoruz.İhtiyacınız olan tüm gereksinimleri tek elden sağlayarak hem vakit hem prestij sağlıyoruz. Çalışmalarınızın nereye nasıl varması gerektiğini analiz ederken size hayal değil gerçeklerin vaadini veriyoruz.
“Mevcut bir siteniz varsa veya yakın gelecekte geliştirmeyi planlıyorsanız, çevrimiçi yatırımınızın etkinliğini artırabilecek veya bozabilecek özellikleri anlamak önemlidir. Çekici olmayan veya kötü inşa edilmiş bir site, işinize yardım etmekten daha fazla zarar verecektir.”
Bidahi, Yeni Nesil Ajans

Bizim Yaklaşımımız...

Web sitesinemi iytiyacınız var? Ajans fikirleri, tasarım, grafik, yazılım, Sosyal medya yönetimiyle tek bir pencereden markanızı dünyaya sizin için açıyoruz. En etkili web sitesi, Görünüm, Zengin içerik, İşlevsel,Kolay Kullanılabilirlik, Seo ve sem uyumlu tüm bu öğelerdeki en iyi uygulamaları yansıtmalıdır.

Görünüm...

Bir site görsel olarak çekici, ve profesyonel olmalıdır. Unutmayın, şirketinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yansıtıyor. Web siteniz, potansiyel bir müşterinin şirketinizden aldığı ilk ve tek izlenim olabilir. Çekici bir sitenin olumlu bir izlenim yaratması ve ziyaretçileri geldikten sonra sitenizde tutması çok daha olasıdır. Büyük ve küçük işletmeler interneti doldurmaya devam ettikçe, göreviniz kullanıcıların dikkatini çekmek ve tutmaktır. Bu tür fikirler, PR uzmanlarının işlerini başarılı tutmak için dikkat ettikleri şeydir.

İçerik...

Size özel Stil ile birlikte, sitenizin içeriğide zengin olmalıdır. Kitlenizin karar vermelerine yardımcı olacak bilgiler aradığını unutmayın, bu nedenle bilgilendirici ve alakalı olmalıdır. Ziyaretçinin şirketinizin bilgi ve yetkinliğine olan güvenini artırmak için bu fırsatı kullanın.

Seo & Sem

SEO "arama motoru optimizasyonu" anlamına gelir.” Basit bir ifadeyle, ilgili aramalar için görünürlüğünü artırmak için sitenizi iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında ne kadar iyi görünürlüğü varsa, dikkat çekmeniz ve potansiyel ve mevcut müşterileri işinize çekmeniz o kadar olasıdır.
SEM veya arama motoru pazarlaması, genellikle Serp'lerde görünürlük kazanmak için ücretli taktikler kullanan arama pazarlamasının bir parçası olarak kabul edilir. Ücretli bir SEM stratejisi, hem reklamların oluşturulması hem de optimize edilmesiyle ilgili faaliyetlerin yanı sıra reklamların yerleştirilmesi için ödeme yapan bir bütçe belirlemeyi içerir.
Sem ve SEO arasındaki temel fark, SEM'İN ücretli bir strateji olması ve SEO'nun organik bir strateji olmasıdır.