Bidahi marka Yönetimi

Analiz
Önce bak çevrene
nerdeyiz
Hedef
Nereye
Nasıl
Planlama
Başlangıç
Kötü Senaryo
Sonuç
Sonuca göre
ilerleme

Bidahi; Aklınızda ki projeyi sizin için analiz ediyor, toplumda ki karşılığını sunup sizin için marka çalışması yapıyoruz.İhtiyacınız olan tüm gereksinimleri tek elden sağlayarak hem vakit hem prestij sağlıyoruz. Çalışmalarınızın nereye nasıl varması gerektiğini analiz ederken size hayal değil gerçeklerin vaadini veriyoruz.

Marka;

Marka Oluşum sürecini, MARKA doğasına yakışan şekilde lansmanını yapıyoruz. Hiç kolay bir iş değil, ancak sağlam tecrübeleimizle yanınızdayız...

  • Analiz, hedef planlama ve sonuç odaklı çalışıp, işinizin analizine göre renk ve hareketli göreseller 360 derece kapsamlı hizmet sunuyoruz.
  • Doğru analiz ve planlama ile bidahice fikirleri birleştirip yola revan oluyoruz.
  • Her fikir, bir marka hikayesidir.
“Bir marka hikayesi, en sevdiğiniz kitapların ve filmlerin karakterleri gibi, çekici bir hikaye yaratabiliyorsanız, kitleniz sizin kim olduğunuzu hatırlayacak, sizin için empati geliştirecek ve nihayetinde sizi önemseyecektir.!”
Bidahi, Yeni Nesil Ajans

Bizim Yaklaşımımız...

Yaklaşımımız, markanın odaklandığı olaylara ve vesilelere dayalı ayrı ayrı özelliklere sahip görsel ve editoryal platform olarak sunmaktır. Her odak, içeriği filtreleyen kahraman ve özel fikirlerle işaretlenir.

Marka Yönetimi

Marka yönetimi, ürünlerin, hizmetlerin ve marka algısının korunmasını ve iyileştirilmesini içeren bir marka bileşenidir. Marka yönetimi, doğru bir şekilde uygulandığında, maliyet kaldıracı sağlar, müşteri sadakatini arttırır ve anlamlı marka bilinirliği oluşturur. Aynı zamanda müşteri satın alma süreci ilişkisini de somutlaştırır.

Sürdürülebilirlik...

Bir markanın başarısının devam etmesi, dinamik markalaşma sağlamak için uyumlu bir çaba sarf edilmesi gerekir. İşinizi toprağa diktiğiniz bir ağaç tohumu gibi düşünün. Markanız da, iş büyüdükçe çiçek açan yapraklar ve dalları gibidir. Kontrol altında tutulmadığında ise yabani otlağa dönüşür.

Kötü Senaryo...

Hayatın bize gösterdiği zıtlıklar doğrultusunda bizler iyi yada kötüyü anlamlamdırıabiliyoruz. Her şey bazen istediğimiz gibi gitmeyebilir. İşler kötüye gittiğinde şayet profesyönel bir desteğiniz yoksa suçlayacak başka kimseyi bulamazsınız. Tek suçlu siz olursunuz. Biz profesyöneller olarak, kötü gidişin kötüleri olup markanızın zarar görmemesini sağlayanlarız. YAŞASIN MARKA...