Bidahi Foto - Video - Prodüksiyon

Fotoğraf
Ürün
Manken
Prodüksiyon
Reklam
Animasyon
Video
Lansman
Film
Yayıncılık
Canlı Yayın
Stok Görsel

Bidahi; Aklınızda ki projeyi sizin için analiz ediyor, toplumda ki karşılığını sunup sizin için marka çalışması yapıyoruz.İhtiyacınız olan tüm gereksinimleri tek elden sağlayarak hem vakit hem prestij sağlıyoruz. Çalışmalarınızın nereye nasıl varması gerektiğini analiz ederken size hayal değil gerçeklerin vaadini veriyoruz.
“Kelime anlamı olarak “üretim” yani “production” anlamına gelen prodüksiyon genellikle sinema filmi, televizyon programı, gösteri yapımı için kullanılan bir terimdir. Günümüzde reklam filmleri, video içerikler, fotoğraf çekimleri gibi medya organları için gerçekleştirilen eylemler için de “yapım” yani “prodüksiyon” ifadesi kullanılmaktadır.”
Bidahi, Yeni Nesil Ajans

Bizim Yaklaşımımız...

Görülmeyeni göstermek, kullanılmayanı kullanılır hale getirmek, başka bir deyişle fark ortaya koymak bizim işinmizdir. Altın; çamura bulanmış olsada Altındır. Sadece onu gün yüzüne çıkaracak Bidahi' ce fikirler ortaya koymak gerekir.

Fotoğraf...

Fotoğrafçılığının amacı bir fikri, mesajı veya duyguyu ifade etmektir. Bu bağlamda çekilen her fotoğrafın ayrı bir mesajı, duygusu ve hikayesi vardır. Fotoğrafçının öznel niyetinden ziyade nesnel gerçekliği tam anlamıyla temsil eden belirli konuların ve olayların belgesel görsel bir bakış açısı veya tüm bunların dışında ve ana odak noktası ürün veya hizmetlerin reklamını yapmak olan ticari fotoğrafçılık da bizim yeteneklerimizdendir.

Video...

Hareketli ve yapay olmayan görsellerin tamamına video diyebiliriz. Tek bir kare ile anlatılamayan bazı çalışmalar kısa yada uzun metrajlı filmler ile birlikte, tanıtım lansman ve reklam filmi çekimleri için en ideal yol video çekmektir. İnsanlara daha hoş ve eğlenceli gelen hareketli görseller hemen hemen hepimiz tarafından profesyonel yada değil bir şekilde video çekiyoruz ve paylaşıyoruz.

Yayıncılık...

Film, Animasyon, Organizasyon, Canlı Yayın HD ve SD yayın formatı ile rejili yayın Prodüksiyon Miting, konser, konferans vb. yayın hizmetleri Çok noktalı yayınlar Toplu açılışlar, Tele konferanslar, Video konferans, Hastane yayınları Ekipman Kiralama Mobil reji, kamera vb. teknik ekipmanlar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.