Bidahi Ajans

Merhabalar
Ajansımıza HOŞGELDİNİZ...

İletişim... ?

Bidahi Ajans

Kreatif Tasarımlar
2013 yılı itibari ile marka çalışmalarına başlamış olduğumuz BİDAHİ ajans, hizmete fiili olarak 2017 yılı sonunda aktif olarak çalışmalarına başlamıştır. Geçen süre içerisinde kendine yer edinmeyi başarmış olup her geçen gün portföyünü dahada zenginleştirmeyi başarmıştır. Bu müşterilerimizin bize olan inancını göstermiş olduğundan bizleri fazlasıyla gurulandırmaktadır.
Kreatif çalışma esnek tasarım stüdyosu baskı, yazılım, prodüksiyon ve web için hizmetinizde. Müşterilerin tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde çalışıyoruz. Pazarlama materyalleri de dahil olmak üzere sıfırdan bir marka çıkarmak, Kurumsal kimlik çalışmaları, Prodiüksiyon hizmetleri ve daha bir çok güzel ve işlevsel hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Hizmetlerimiz

İŞLETMENİZ İÇİN ÇÖZÜMLER
Hepsini bir araya getirmenin zamanı geldi. Bizim için anlamlı misyonlara sahip müşterilerimiz için harika işler yapmaktan daha ödüllendirici hiçbir şey olamaz.
Tasarım ufak bir dokunuş ile başlar. Hiç kimsenin görmediğini var olmayan bir hikayeyi başlatmak gibidir o çizgi. Sonra biraz daha saçmalar zannedersin ama öyle değildir, gittikçe şekillenir, şekillendikçe anlam kazanır, anlattıklarıyla hayat bulur ve sonunda vaybe dersin. TASARIMCILIK Böyle bir şey... Kesinlikle kötüsü yoktur, sadece daha iyiler vardır. Tıpkı bizim gibi... ;)

Kuruluşunuzla neyi başarmak istediğiniz hakkında bize daha fazla bilgi verin. Sürekli değişen dijital dünyada olası çözümleri düşünmenize yardımcı oluyoruz.